sport19:54, 05.11.2017Izvor: Radio Kontakt Plus

Pet medalja za OKK Kosovska Mitrovica na Kupu Srbije za poletarce, pionire i nade

Takmičari Omladinskog karate kluba Kosovska Mitrovica osvojili su danas 5 medalja, 2 srebrne i 3 bronzane,  na Kupu Srbije za poletarc e, pionire i nade u Čačku.

pet-medalja-za-okk-kosovska-mitrovica-na-kupu-srbije-za-poletarce-pionire-i-nade

Srebrne medalje osvojili su timovi Pionirki (Anastasija Mojsilović, Sara Nedeljković, Lidija Milidragović) i Pionira (Stefan Timotijević, Jovan Murganić, Aleksandar Kasalović) u discipline borbe.

Bronzane medalje osvojili su Sara Nedeljković u kategoriji pionirke borbe +44 kg, Lidija Milidragović u kategoriji pionirki borbe -40 kg i Veljko Sovrlić u kategoriji muške nade borbe -37 kg.

Takmičari Omladinskog karate kluba Kosovska Mitrovica osvojili su juče po jednu zlatnu i srebrnu i tri bronzane medalje na državnom prvenstvu Srbije za kadete, juniore i mlađe senior, održanom takođe u Čačku.

Organizator oba takmičenja je Karate federacija Srbije.

Tagovi: MitrovicaSport