sport15:08, 15.04.2018Izvor: Radio Kontakt Plus, OKK Kosovska Mitrovica

Sedam medalja za OKK Kosovska Mitrovica na Kupu uže Srbije u Čačku

ČAČAK – Takmičari  Omladinskog karate kluba Kosovska Mitrovica osvojili su danas jednu zlatnu i po tri srebrne i bronzane medalje na Kupu Karate saveza uže Srbije za kadete, juniore, mlađe seniore i seniore (kate i borbe pojedinačno i ekipno) u Čačku.

sedam-medalja-za-okk-kosovska-mitrovica-na-kupu-uze-srbije-u-cacku

Tamara Radulović osvojila je  zlatnu medalju u kategoriji mlađe seniorke, borbe do 55 kg.

Tamara Radulović, prvak Kupa uže Srbije za mlađe seniorke  -55kg

(Foto: OKK Kosovska Mitrovica)

Tamara Radulović  je  nastupala i za seniorke u kategoriji -55kg i osvojila 3.mesto.

Juniorke Jovana Anđelković i Fatma Bektović osvojile su srebrnu medalju u kategoriji +59kg, a kadetkinja Nikolina Mojsilović bronzu u kategoriji  -54kg.

Milan Simonović u nastupu za mlađe seniore osvojio je 3.mesto, dok je u seniorskoj konkurenciji uspeo da uđe u finale i na taj način osvojio 2.mesto.

Osvajači medalja plasiraju se na Kup Srbije.

Organizator Kupa je Karate savez uže Srbije.

Tagovi: KosovoMitrovicaSport