11:24, 26.10.2020Izvor: Radio Kontakt Plus

Za mitrovičke karatiste tri bronzane medalje

Članovi Omladinskog karate kluba “Kosovska Mitrovica” osvojili su tri bronzane medalje na takmičenjima održanim ovog i prošlog vikedna.

za-mitrovicke-karatiste-tri-bronzane-medalje

OKK "Kosovska Mitrovica"

Na državnom prvenstvu Srbije za kadete i juniore održanom juče u Kragujevcu, mitrovički karatisti osvojili su dve bronzane medalje.

U borbama pojedinačno kadeta B klase do 52 kg, bronzanom medaljom okitio se Jasmin Ibraimi.

Ekipa kadeta u sastavu - Aleksandar Kasalović, Veljko Sovrlić, Ognjen Mojsilović i Stefan Timotijević, takođe je osvojila bronzanu medalju.

Prošlog vikenda je održan Kup Srbije za poletarce, pionire i nade na kojem je Dimitriju Stojanoviću 2008, pripalo treće mesto u kategoriji borbe -37kg.

Inače, ova takmičenja su bila planirana za prolećni termin 2020, ali su zbog virusa Kovid-19 odložena i održana u ovom periodu, kada se procenilo da su ispunjeni svi uslovi vezani za bezbednost takmičara.

Tagovi: MitrovicaSport